Monthly Archives: iulie 2024

Afisare 11.07.2024(2)

 

LISTA FINALĂ cu elevii admişi la Liceul de Arte PLUGOR SÁNDOR

 

   

NUMELE ȘI PRENUMELE

 

SPECIALITATEA

 

Provenienta

 
6 LOCURI      
1 NIȚU NADIA OANA muzica flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
2 CÎMPEAN LAURENȚIU ȘTEFAN muzica chitară Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
  12 LOCURI      
1 INCZE MÁRK muzică chitară Şcoala Gimnazială Dr. Gelei József, Arcuş, Covasna ADMIS
2 IVANITZKI KRISZTINA muzică flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 NÉMETH IRINGÓ muzică vioară Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 NIKULA DÁVID muzică clarinet Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 DEMETER ÁLMOS muzică trombon Colegiul Naţional Nagy Mózes, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
6 DRĂGOIU INGRID muzică canto Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov, Braşov ADMIS
7 FÁBIÁN GERGŐ IMRE muzică percuţie Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 KUSZTOS TIMEA muzică canto Şcoala Gimnazială Konsza Samu, Băţanii Mari, Covasna ADMIS
9 NAGY EMŐKE muzică violoncel Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 SZÁSZ NÁNDOR KÁROLY muzică saxofon Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
  8 LOCURI      
1 CRUCERU ANDREI-TUDOR arta actorului Şcoala Gimnazială nr. 279, Bucureşti ADMIS
2 MIDVAGHI DARIAN arta actorului Liceul Vocaţional de Muzică Tudor Ciortea, Braşov, Braşov ADMIS
3 KOVÁCS DÁNIEL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 PAVĂL LUCA PAUL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
5 VORNICU BEATRICE IOANA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
         
  12 LOCURI      
1 CZEGŐ BOGLÁRKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicoale Colan Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
2 KÁTAI BORÓKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 JÓZSEF BRIGITTA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 RADULY ANDREA arta actorului Şcoala Gimnazială Xantus János, Miercurea Ciuc, Harghita ADMIS
5 GYÖRGY KATINKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 ÜTŐ ZENTE ZOLTA arta actorului Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 LUKA SÁRA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 PALFY APOR arta actorului Şcoala Gimnazială Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
9 ILYÉS BOTOND arta actorului Şcoala Gimnazială Henter Károly, Bodoc, Covasna ADMIS
         
         
         
  10 LOCURI, 1 CES      
1 RADU YASMINA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
2 ANTON ANDREA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
3 MANOLE ARIANA ANDREA * arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 GOGA ALEXIA ANDREEA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
5 TODERICĂ ANDRA MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială Ady Endre, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 CURCĂ DAVID ANDREI arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS

 

7 FÁKÓ SZENDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
         
         
  24 LOCURI      
1 SIMON ROBERTA-ANDREEA arte plastice Şcoala Gimnazială Hoghiz, Braşov ADMIS
2 URÁK BORÓKA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 SIMON KINCSŐ ERZSÉBET arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 PETRASS KATALIN-BORÓKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 LÁSZLÓ PETRA ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 DOMOKOS RÁHEL arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 GYÖRGY TIMEA-ZSANETT arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
8 DRĂGOIU IVETT MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov ADMIS
9 BORS TÜNDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 OLÁH RITA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
11 ANTALKA ZSANETT arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Ármin, Bixad, Covasna ADMIS
12 BUTYKA REBEKA JULIANNA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
13 DARAGICS ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
14 OLTEANU KRISZTABEL JÁZMIN arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
15 KÁDÁR VILLŐ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
16 BICSOK MÁTÉ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
17 VARGA KRISZTINA – SÁRA arte plastice Şcoala Gimnazială Apaczai Csere János,Apaţa, Braşov ADMIS
18 JAKAB HUNOR arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
19 DEBRECZI ORSOLYA arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
20 ZÖLDI ZSÓFIA arte plastice Şc. Gimn. Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
21 PÁL RÉKA arte plastice Şcoala Gimnazială Molnár Józsiás, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
22 INCZE IRINGÓ arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
23 FERENCZ ANNA MÁRIA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
24 ORBÁN DÁNIEL arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
25 FAZAKAS BOGLÁRKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna  
26 CSOMA KRISZTINA arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Kelemen, Zagon, Covasna  

 

A doua listă cu elevii admişi la Liceul de Arte PLUGOR SÁNDOR

Afisare 11.07.2024(1)

 

   

NUMELE ȘI PRENUMELE

 

SPECIALITATEA

 

Provenienta

 
6 LOCURI      
1 NIȚU NADIA OANA muzica flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
 

2

CÎMPEAN LAURENȚIU ȘTEFAN  

muzica chitară

 

Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna

 

ADMIS

  12 LOCURI      
1 INCZE MÁRK muzică chitară Şcoala Gimnazială Dr. Gelei József, Arcuş, Covasna ADMIS
2 IVANITZKI KRISZTINA muzică flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 NÉMETH IRINGÓ muzică vioară Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 NIKULA DÁVID muzică clarinet Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 DEMETER ÁLMOS muzică trombon Colegiul Naţional Nagy Mózes, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
6 DRĂGOIU INGRID muzică canto Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov, Braşov ADMIS
7 FÁBIÁN GERGŐ IMRE muzică percuţie Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 KUSZTOS TIMEA muzică canto Şcoala Gimnazială Konsza Samu, Băţanii Mari, Covasna ADMIS
9 NAGY EMŐKE muzică violoncel Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 SZÁSZ NÁNDOR KÁROLY muzică saxofon Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
  8 LOCURI      
1 CRUCERU ANDREI-TUDOR arta actorului Şcoala Gimnazială nr. 279, Bucureşti ADMIS
2 MIDVAGHI DARIAN arta actorului Liceul Vocaţional de Muzică Tudor Ciortea, Braşov, Braşov ADMIS
3 LUCA LARISA ANDRADA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 KOVÁCS DÁNIEL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
5 SOARE DRAGOŞ MIHAI arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
6 PAVĂL LUCA PAUL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
7 VORNICU BEATRICE IOANA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
         
  12 LOCURI      
1 CZEGŐ BOGLÁRKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicoale Colan Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
2 KÁTAI BORÓKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 JÓZSEF BRIGITTA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 RADULY ANDREA arta actorului Şcoala Gimnazială Xantus János, Miercurea Ciuc, Harghita ADMIS
5 GYÖRGY KATINKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 ÜTŐ ZENTE ZOLTA arta actorului Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 LUKA SÁRA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 PALFY APOR arta actorului Şcoala Gimnazială Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
9 ILYÉS BOTOND arta actorului Şcoala Gimnazială Henter Károly, Bodoc, Covasna ADMIS
         
         
         
  10 LOCURI, 1 CES      
1 VIŞOIU DENISA IOANA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
2 RADU YASMINA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
3 ANTON ANDREA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 MANOLE ARIANA ANDREA * arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS

 

5 GOGA ALEXIA ANDREEA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
6 TODERICĂ ANDRA MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială Ady Endre, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 CURCĂ DAVID ANDREI arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
8 FÁKÓ SZENDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
         
         
  24 LOCURI      
1 SIMON ROBERTA-ANDREEA arte plastice Şcoala Gimnazială Hoghiz, Braşov ADMIS
2 URÁK BORÓKA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 SIMON KINCSŐ ERZSÉBET arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 PETRASS KATALIN-BORÓKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 LÁSZLÓ PETRA ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 DOMOKOS RÁHEL arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 GYÖRGY TIMEA-ZSANETT arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
8 DRĂGOIU IVETT MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov ADMIS
9 BORS TÜNDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 OLÁH RITA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
11 ANTALKA ZSANETT arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Ármin, Bixad, Covasna ADMIS
12 BUTYKA REBEKA JULIANNA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
13 DARAGICS ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
14 OLTEANU KRISZTABEL JÁZMIN arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
15 KÁDÁR VILLŐ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
16 BICSOK MÁTÉ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
17 VARGA KRISZTINA – SÁRA arte plastice Şcoala Gimnazială Apaczai Csere János,Apaţa, Braşov ADMIS
18 JAKAB HUNOR arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
19 DEBRECZI ORSOLYA arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
20 ZÖLDI ZSÓFIA arte plastice Şc. Gimn. Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
21 PÁL RÉKA arte plastice Şcoala Gimnazială Molnár Józsiás, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
22 INCZE IRINGÓ arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
23 FERENCZ ANNA MÁRIA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
24 ORBÁN DÁNIEL arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
25 FAZAKAS BOGLÁRKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna  
26 CSOMA KRISZTINA arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Kelemen, Zagon, Covasna  

 

Afisare 11.07.2024

 

Prima listă cu elevii admişi la Liceul de Arte PLUGOR SÁNDOR

 

 

NUMELE ȘI PRENUMELE

 

SPECIALITATEA

 

Provenienta

6 LOCURI
1 NIȚU NADIA OANA muzica flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
2 CÎMPEAN LAURENȚIU ȘTEFAN muzica chitară Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 VIŞOIU ANDREEA JANETT muzica pian Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
12 LOCURI
1 INCZE MÁRK muzică chitară Şcoala Gimnazială Dr. Gelei József, Arcuş, Covasna ADMIS
2 IVANITZKI KRISZTINA muzică flaut Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 NÉMETH IRINGÓ muzică vioară Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 ILLYES DEBÓRA EVELIN muzică pian Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 OLÁH-BADI ÁBEL muzică contrabas Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 NIKULA DÁVID muzică clarinet Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 DEMETER ÁLMOS muzică trombon Colegiul Naţional Nagy Mózes, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
8 DRĂGOIU INGRID muzică canto Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov, Braşov ADMIS
9 FÁBIÁN GERGŐ IMRE muzică percuţie Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 KUSZTOS TIMEA muzică canto Şcoala Gimnazială Konsza Samu, Băţanii Mari, Covasna ADMIS
11 MAKKAI LÉNARD-ZENTE muzică percuţie Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
12 NAGY EMŐKE muzică violoncel Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
13 SZÁSZ NÁNDOR KÁROLY muzică saxofon Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna
8 LOCURI
1 CRUCERU ANDREI-TUDOR arta actorului Şcoala Gimnazială nr. 279, Bucureşti ADMIS
2 MIDVAGHI DARIAN arta actorului Liceul Vocaţional de Muzică Tudor Ciortea, Braşov, Braşov ADMIS
3 VIŞOIU DENISA IOANA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 LUCA LARISA ANDRADA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
5 KOVÁCS DÁNIEL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
6 SOARE DRAGOŞ MIHAI arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
7 PAVĂL LUCA PAUL arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
8 VORNICU BEATRICE IOANA arta actorului Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
12 LOCURI
1 CZEGŐ BOGLÁRKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicoale Colan Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
2 KÁTAI BORÓKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 JÓZSEF BRIGITTA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 RADULY ANDREA arta actorului Şcoala Gimnazială Xantus János, Miercurea Ciuc, Harghita ADMIS
5 GYÖRGY KATINKA arta actorului Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 ÜTŐ ZENTE ZOLTA arta actorului Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 LUKA SÁRA arta actorului Colegiul Naţional Székely Mikó, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 PALFY APOR arta actorului Şcoala Gimnazială Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
9 ILYÉS BOTOND arta actorului Şcoala Gimnazială Henter Károly, Bodoc, Covasna ADMIS

 

10 LOCURI, 1 CES
1 VIŞOIU DENISA IOANA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
2 RADU YASMINA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
3 ANTON ANDREA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
4 MANOLE ARIANA ANDREA * arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
5 GHEORGHE DENISA MIHAELA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
6 GOGA ALEXIA ANDREEA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
7 TODERICĂ ANDRA MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială Ady Endre, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
8 CURCĂ DAVID ANDREI arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
9 FÁKÓ SZENDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe ADMIS
24 LOCURI
1 SIMON ROBERTA-ANDREEA arte plastice Şcoala Gimnazială Hoghiz, Braşov ADMIS
2 URÁK BORÓKA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
3 SIMON KINCSŐ ERZSÉBET arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
4 PETRASS KATALIN-BORÓKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
5 LÁSZLÓ PETRA ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
6 DOMOKOS RÁHEL arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
7 GYÖRGY TIMEA-ZSANETT arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
8 DRĂGOIU IVETT MARIA arte plastice Şcoala Gimnazială nr.15, Braşov ADMIS
9 BORS TÜNDE arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
10 OLÁH RITA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
11 ȘANDRU ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
12 ANTALKA ZSANETT arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Ármin, Bixad, Covasna ADMIS
13 BUTYKA REBEKA JULIANNA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
14 DARAGICS ALEXANDRA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
15 OLTEANU KRISZTABEL JÁZMIN arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
16 KÁDÁR VILLŐ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
17 BICSOK MÁTÉ arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
18 VARGA KRISZTINA – SÁRA arte plastice Şcoala Gimnazială Apaczai Csere János,Apaţa, Braşov ADMIS
19 JAKAB HUNOR arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
20 DEBRECZI ORSOLYA arte plastice Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna ADMIS
21 ZÖLDI ZSÓFIA arte plastice Şc. Gimn. Váradi József, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
22 PÁL RÉKA arte plastice Şcoala Gimnazială Molnár Józsiás, Tg. Secuiesc, Covasna ADMIS
23 INCZE IRINGÓ arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
24 FERENCZ ANNA MÁRIA arte plastice Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe, Covasna ADMIS
25 ORBÁN DÁNIEL arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna
26 FAZAKAS BOGLÁRKA arte plastice Şcoala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe, Covasna
27 CSOMA KRISZTINA arte plastice Şcoala Gimnazială Mikes Kelemen, Zagon, Covasna